EY

EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı

2017 Sınıfı Başvuru Formu

Son Başvuru: 13 Ocak 2017, Cuma

Büyük Düşünün!

EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı, kadın girişimcilere ve şirketlerine değer katmayı amaçlayan ayrıcalıklı bir liderlik programıdır. Seçilen adaylar bütün bir yıl boyunca liderlik becerilerini geliştirebilecekleri ve iş dünyasına dair bilgi ve birikimlerini genişletebilecekleri eğitimlerin yanı sıra, çok önemli iş ilişkileri kurabilecekleri ve iş çevrelerinde görünürlüklerini artırabilecekleri etkinlikleri de kapsayan özel bir programa dahil olacaklar. Programa dahil olan girişimciler dilerlerse, programın sonraki yıllarda gerçekleştireceği etkinliklerden de yararlanabilecekler.

Nasıl Başvurabilirim?

  • Lütfen aşağıdaki başvuru formunu en geç 13 Ocak 2017 tarihine kadar doldurun.
  • Bütün alanların doldurulması zorunludur.
  • Açıklayıcı metin sorularına verilecek cevaplar en fazla 250 kelime ile sınırlıdır.
  • Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
  • Bizimle paylaştığınız bütün stratejik ve finansal bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Sadece EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı yönetimi ve uymak zorunda oldukları gizlilik yükümlülükleri ile ilgili bilgilendirilmiş bağımsız jüri üyeleri ile paylaşılacaktır.
  • Başvuru formumuzda kaydetme ya da yazım denetimi özellikleri mevcut değildir. Dilerseniz cevaplarınızı, önceden hazırlayıp daha sonra başvuru formuna kopyalayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.